Czis

Rozkládací pohovka

05 května 2019 by

Mnoho rodin si tuto pohovku domů nepořídí, protože neví, proč by si jí měli kupovat. My vám v dnešním článku vypíšeme výhody, které vám mohou vyplynout z toho, když si jí pořídíte.
žlutý medvěd

Návštěva
Jestliže se k vám čas od času vydá nějaká návštěva, tak jí můžete ubytovat u vás v obýváku právě zde. Jelikož jsou ty dnešní už velice moderní a také pohodlné, tak nemusíte mít obavy, že by si vaše návštěva druhé ráno po probuzení na něco měla stěžovat. Jestliže si pořídíte větší, tak se u vás vyspí i více jak jeden člověk. Vyplatí se to z toho důvodu, že pak nemusíte vaše hosty posílat do hotelu nebo někam jinam jen proto, že nemáte místo, kam byste je ubytovali. Navíc se na tu rozkládací vejde více jak jeden člověk, což na nerozkládací se jich více nevejde.

Hádky
Znáte pár, který se nikdy za vztah delší, jak tři roky nepohádal? My také ne! Takže kdo zná z vlastní zkušenosti, tak občas se páry pohádají a pak se občas odeberou do jiné místnosti, aby měli klid a mohli přemýšlet nad tím, co se stalo. Občas se takhle páry i vyhánějí z ložnice a toto je zrovna příklad, kdy se vám tato věcička bude hodit. Počítat se má se vším, takže proč nepočítat i s hádkou v domácnosti?
spaní pod oknem

Rozbije se vám postel
Nikdy nevíte, co se může stát, takže pokud se vám rozbije postel nějakým nedopatřením, tak nebudete muset spát na matraci na zemi, ale můžete využít právě gauč, který na vás čeká.

Chcete spát jinde než v ložnici
Občas se člověk rád vyspí jinde, než je zvyklý. Takže pokud chcete jeden den mít filmový večer s vaším miláčkem, tak si ustelte prostě v obýváku! Můžete usnout u televize a ráno se probudíte stále u vás doma.

Plíseň
Teď nemyslíme plesnivé postele, ale máme na mysli plíseň, která se prostě čas od času v nějakém rohu vytvoří. Pokud na ní použijete přípravek, který chemicky „voní“, tak byste neměli v této místnosti alespoň jeden večer spát. Proto se vám bude hodit, když se přemístíte do jiné místnosti, ve které se také můžete vyspat.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozkládací pohovka |