Kolotoč kolem prodeje vozu

Za dvě hodiny čistého času se tak možná lze domluvit na ceně a prohlédnout vůz. Tím to ovšem nekončí, ale naopak začíná. Nakonec, pokud se prodejce dopustí chyby může na tom také hezky prodělat. Ano, už je to tak.

Podle nových pravidel se totiž má věc tak, že prodávající má zákonnou povinnost přehlásit vozidlo na nového majitele, a to do deseti dnů. Pokud se tak nestane, může dostat pokutu až padesát tisíc, což jistě nikoho nepotěší.

Ale budeme se věnovat něčemu jinému. Pokud byste vůz raději prodávali přes bazar, měli byste mít výhody. Je to totiž on, kdo by si měl pohlídat všechny kancelářské náležitosti a popřípadě říci co je kde a co je ještě špatně. To obchod nesmírně urychlí a prodávajícímu ubude starostí. A je zde ještě jedna věc. Výkup vozů v Praze má takovou třešničku pro své možné zákazníky. Totiž když si kliknou na barevný odkaz v předešlé větě, dostanou se na jednu ze stránek, které jim výrazně pomohou při určení ceny vozidla. Je jen třeba pravdivě, opakuji pravdivě, vypsat několik kolonek a hned je vypočítána cena.

autobazar

Proč pravdivě? Ne, není třeba se obávat, není to žádný úřední dokument, nic, co by bylo jakkoli žalovatelné, co si tam vypíšete to tam bude. Údaje se pak smažou a je to. Jde však o to, pokud prodávající uvede údaje trochu vylepšené, ukáže mu to pochopitelně vyšší výkupní cenu a pak při prodeji samotném bude jen a jen zklamán. Protože je jasné, že bazar nebude vycházet pouze z vyplněného dotazníku, ale vše si zkontroluje a ověří. Pokud tam tedy prodávající lže, škodí jen sám sobě.

auta k prodeji

Klidně si můžete tuto webovou aplikaci vyzkoušet také. Stačí vám jen kliknutí a už můžete vypisovat potřebná data. Sami pak hned uvidíte, kolik byste asi zhruba za automobil dostali. Tak na nic nečekejte a zkuste si to, je to zcela zadarmo a nic nikomu nemusíte za tento pokus cokoli platit.

Related Posts