Obal na mobil ve tvaru knížky je oblíbené řešení mezi mladistvými i seniory

Flipová pouzdra jsou natolik levná, že vás až překvapí, jak je možné, že za pár korun máte k dispozici tak pěkný výrobek. Myslíte, že přeháníme? Vůbec ne, jde totiž o velmi elegantní, někdy až luxusní vzhled, s nímž můžete vyrukovat do společnosti i na honosné oslavy, párty, slavnostní plesy, svatební hostiny a podobné akce. Elegance a krása flipového obalu spočívá hlavně v jednoduchosti barevného řešení ve spojení s využitým materiálem – eko-kůží. Ta je na rozdíl od svého technologického předchůdce – koženky pevnější, odolnější a vzhledově přijatelnější.

mobil v trávě

Vsaďte raději na jednobarevná řešení bez potisku a rytiny, anebo jen s velmi jemným motivem, např. květin či motýlů a nebojte se pastelových barevných tónů červené, růžové, modré i zelené, i bílá vypadá dobře zvláště na kancelářském stole či v blízkosti nábytku z dřevěného masivu. A pokud si potrpíte na luxus, můžete zkusit obléknout váš telefon do barvy kůže.

Nevýhody

Není vhodné do těsné kapsy – ve srovnání se silikonovou vaničkou, která sice chrání přístroj jen zezadu a z boku, ale je natolik oblá, že ji snadno zastrčíte do kapsy u riflí, budete mít s flipovým krytem na Huawei P20 Lite u těsných kapes potíže. Jednak má ostřejší hrany a pak může v kapse narážet uzavírací magnetická nebo zapínací pojistka.

dívka s mobilem

Pozor na univerzální řešení – tato pouzdra se vyrábí ve dvou základních provedeních – buď jsou určena přímo na konkrétní typ mobilu, anebo jsou univerzální. U těch se ale mějte na pozoru, neboť mohou mít uvnitř plastový klip (z křehčího polypropylenu), který se může při větším tlaku odlomit, ale hlavně se telefon uvnitř pouzdra volně pohybuje. Dá se sice posouvat, ale není natolik stabilní, že vám může snadno vypadnout z ruky. Naopak pouzdra pro konkrétní telefon mívají uvnitř silikonovou vložku, do které přesně zapadnou, a telefon je tak zabezpečen ze všech stran.

Related Posts