Stěhování velkých a těžkých břemen v Praze

Praha je velkoměsto netušených možností, máme tu k dispozici technické vybavení, které v menších městech a obcích nelze poptávat, kupříkladu automobilové půjčovny. Přepravní dodávky znají především nadšenci, co se pouští do stěhování s kamarády, a troufají si i na „větší kousky“. Vyžaduje to však patřičnou fyzickou kondici, odvahu řídit větší vůz, ten také není váš, takže musíte si počínat s opatrností, abyste jej nepoškodili. Takový pronájem vozidla vyžaduje i vlastní pojištění, nelze to brát rozhodně na lehkou váhu.

složené krabice

K přestěhování drobností malého rozsahu a na krátkou vzdálenost, řekněme do 50 km je takový vůz ideální. Ke stěhování celého bytu na vzdálenosti delší se pak vyplácí najmout stěhovací firmu, která vše odveze „na jeden zátah jedním vozem“.

Dalším tvrdým oříškem bývají velké předměty, které se v rukách mění na „břemena“ a každé takové břemeno vyžaduje individuální přístup:

Televize a elektronika – některé velké plazmové obrazovky bystě neměli stěhovat sami, je to velké riziko, zatímco stěhovací firmy stěhování Praha Odnes to jsou pojištěné a znají přesné přepravní postupy. To samé se týká např. velkých akvárií.

prázdná krabice

Velké spotřebiče – zacloumat s vámi může vysoká chladnička s mrazákem, ale i docela „obyčejná automatická pračka o hmotnosti 60 kg“. Nejste-li dostatečně fyzicky způsobilí, raději neriskujte vážný úraz a poškození věcí.

Stroje a zařízení, vybavení dílny – stěhovací firma si poradí i takovými „specialitami“, můžete se na ni obrátit i v tomto případě. Vhodné je kontaktovat firmu včas a konzultovat další postup fyzicky na místě.

Vestavěné skříně – součástí pracovní náplně profesionálů je i demontáž nábytku a opětovné sestavení. Můžete toho využít i u složitých a velkých nábytkových sestav a kuchyní.

Koberce – s koberci je někdy potíž, prodávají se totiž běžně i v pětimetrové šíři, což se hodí do místností, jako jsou haly rodinných domů a obývací pokoje. S takovým kobercem se špatně manipuluje na schodišti bytového domu, zvláště, je-li navíc hodně dlouhý a těžký. Pro amatéry obrovský problém, pro stěhováky hračka.

Related Posts