Revoluční a jedinečný kurz vás naučí hrát na kytaru

Líbí se vám, jak zní hra na kytaru? Máte rádi hudbu, kde se hraje na kytaru, a láká vás ji vzít taky do ruky, a zahrát si nějakou oblíbenou písničku? Milujete elektrickou kytaru a toužíte po tom, abyste si mohli vystřihnout pořádné rockové kytarové sólo? Nic není nemožné, ale základem je určitě naučit se hrát na klasickou španělku. Že jste dospělí a už to nemá cenu? To je nesmysl, na nic není pozdě, pokud v sobě najdete dostatek zapálení pro věc.

hra na kytaru

Pokud jste nikdy nedrželi kytaru v ruce, nemusíte hned propadat panice, její ovládání si osvojíte rychle, a nemusíte ani chodit do hudební školy. Tu volí většina lidí v mladším věku, protože se zde naučí hrát. Jenže do školy musíte fyzicky docházet, což může být pro mnoho lidí, a zvlášť dospělých, vážný problém a překážka za plněním si snu o hře na kytaru. Proto jsem vytvořil kurz, který vás v klidu doma naučí základy hry na tento zvučný nástroj.

Základem hry jsou akordy, a ty musíte zvládnout, ať chcete nebo ne. Není na tom nic těžkého. Projděte si na mém webu akordy na kytaru pro začátečníky, kde najdete návod, jak jednotlivé akordy číst, a jak zvládat základní prstoklad. Uvidíte, že to zvládnete.
Toto a mnoho dalšího najdete v mém kytarovém kurzu, který je koncipován tak, aby nenásilnou a zábavnou formou naučil hrát na kytaru všechny, kteří o to stojí.

klasická kytara

Jaká je jeho největší výhoda? Pravděpodobně je výjimečný celý. 🙂 Ale hlavně je vytvořen srozumitelným jazykem. Všechny věci, které musíte zvládnout, uvidíte před sebou. Učíte se u sebe doma, takže se před nikým nemusíte stydět. Celá výuka zabere jen několik hodin, ve kterých se naučíte nahrát nejznámější písničky k táboráku. A když budete chtít, můžete zabrousit do vyššího kurzu, který je určený pokročilým hráčům. Uvidíte, že hra na kytaru není tak těžká, jak by se vám mohlo zdát, a začněte se na ni učit ještě dnes.

Related Posts