Tipy na Netflix seriály

Netflix je jednou z nejoblíbenějších streamovacích služeb po celém světě, a tak není divu, že se seriály, které můžete na této platformě shlédnout pravidelně umisťují na vysokých příčkách nejrůznějších žebříčků. Pokud nevíte, na co se podívat, dáme vám tipy na několik úspěšných a skvělých seriálů, na které se zde můžete podívat.

Harry & Meghan

Dlouho očekávaný dokumentární seriál, v kterém vystupují bývalí členové britské královské rodiny, princ Harry a jeho manželka Meghan, vévodkyně ze Sussexu. Oba v seriálu podrobně popisují, jak jejich život ovlivnila média, začátky jejich vztahu a jeho pokračování, stejně jako první setkání Meghan s královskou rodinou a jakého se jí dostalo přijetí. Dokument získal ohromnou pozornost po celém světě a byl označen za velmi kontroverzní počin.

Netflix

Wednesday

Addamsova rodina je jedna z nejpopulárnějších filmových sérií na světě. Nyní Netflix přišel se seriálem, který se zaměřuje na dceru této rodiny – Wednesday. Seriál vznikl ve spolupráci s Timem Burtonem, což by měla být záruka kvality. V hlavní roli se navíc představí skvělá Jenna Ortega. Wednesday odjíždí na školu nadpřirozena a zde prožívá věci, jako ostatní teenageři v jejím věku. Samozřejmě, je všechno laděno do gotické a temné atmosféry. Seriál se dočkal velké popularity především díky Tik toku, kde se hitem stal ikonický tanec Wednesday.

notebook

Jeden z nás lže

Seriál, který vznikl na motivy young adult thrilleru od autorky Karen McManusové řeší záhadu úmrtí mladého studenta střední školy, Simona, který zemřel na silnou alergickou reakci. A vše nasvědčuje tomu, že se jednalo o promyšlenou vraždu. Jeho spolužáci Nate, Addy, Cooper a Bronwyn se stanou podezřelými a musí se sami snažit o to, aby očistili svá jména. Jenomže, komu mohou věřit a komu ne? Vrah je přece někde mezi nimi. Všechny tyto seriály najdete na Netflixu, ale můžete si prohlédnout různé úryvky a ukázky na Youtube. Odtud si je můžete stáhnout prostřednictvím online downloaderu.