Tipy na to nejlepší letní rande

Letní atmosféra přímo vybízí k tomu, abyste vzali svého partnera nebo partnerku a vyrazili spolu na rande. Všechno kolem je v plném květu, vzduch voní teplem a díky krásnému počasí máte spoustu možností, kam vyrazit na rande. Tím, že můžete trávit hodně času venku a v přírodě, vás takové rande ani nemusí vyjít moc draho. Stačí jen zapřemýšlet nad tím, co by vaší partnerce či partnerovi udělalo radost a jaké rande by ocenil. Nevíte? Zkuste se podívat na naše tipy, kam v létě vyrazit na zamilovanou schůzku.

rande

Letní kino

Snad každé větší město v létě nabízí možnost kina pod širým nebem. Obvykle bývá cenově dostupnější než klasické kino. Někde můžete dokonce využít možnost autokina.

Bazény

Proč nespojit rande se sportem a nejít si zaplavat, zaskotačit si a vydovádět se v bazénu? Bazény mají v létě obvykle prodlouženou otevírací dobu, takže tu můžete strávit klidně celý den za jedno vstupné. Pokud máte raději soukromí bazénu, pouvažujte, že byste si pořídili svůj soukromý bazén domů.

Běžte na túru

Túra a procházky v přírodě jsou zdarma a přitom se jedná o skvěle strávené rande. Nadýcháte se čerstvého vzduchu v krásné přírodě a ještě něco uděláte pro svoje tělo tím, že si dáte do těla pořádným výšlapem.

srdce

Navštivte farmářské trhy

V letním období můžete venku potkat spoustu trhů s nejrůznějšími věcmi, včetně bio ovoce, zeleniny a dalšího skvělého jídla. Nakupte spolu čerstvé suroviny a společně uvařte výborné jídlo.

Běžte vyvenčit pejsky do útulku

Udělejte dobrý skutek a navštivte místní útulek. Spoust útulků ocení, když zájemci přijdou vyvenčit jejich čtyřnohé obyvatelé. Pejsci budou rádi, vy také a ještě budete mít dobrý pocit, že jste udělali něco hezkého.

Navštivte místní jezero nebo rybník

Koupaliště a bazény jsou pro vás příliš přeplněné? Vydejte se do přírody a navštivte nějaké přírodní koupaliště. Třeba objevíte nějaké, o kterém se moc neví a budete mít naprosté soukromí.

Related Posts