Co se dá dělat pod altánem Dionysos ECO


Základ altánu Dionysos ECO o obdélníkovém půdorysu o rozměrech zhruba 4,5 x 3,3 metru tvoří jednoduchá konstrukce z masivního dřeva, jejíž tvar se opírá o klasickou sedlovou střechu, doplněnou dvěma protilehlými štíty. Úhel sklonu střechy je velmi tupý, což altánu Dionysos ECO Pergoly Trutnov vtisklo elegantní vzhled, typický pro zahradní stavby. Svislé nosné podpěry jsou umístěné ze tří stran, vzdálené od sebe půl druhého metru, což je optimální průchozí délka a zároveň prostor, který lze dobře zakrýt zástěnou. Zástěnu tak můžete mít umístěnou jen na některé z částí altánu, anebo jí pokrýt celou stěnu, podle místní situace a vašeho požadavku o zajištění soukromí či ochrany před větrem a srážkami.

altán Dionysos ECO

Kam altán umístit a co pod ním podniknout

Altány jsou ideální prostředí pro posezení s návštěvou, nebo jen tak, při rozjímání na vlastní zahradě. Můžete pod nimi svačit i obědvat, dají se upravit pro grilování, za příjemného počasí si pod altány lidé berou notebook a pracují z domova. Přístřešky poskytují zvířatům příjemný stín a ta tu mohou mít i svůj pelíšek a tvořivým lidem tu vyhovuje větší kontakt s přírodou, takže tu mohou rozvinout své umělecké či řemeslné sklony a nadání.

zástěna u altánu

Altán Dionysos ECO neperfektní možností, jak zabavit vaše ratolesti, aby se konečně přestaly věnovat svému mobilu a začaly si hrát venku přirozeným způsobem. Mohou tu skládat puzzle, zahrát si s vámi deskovou hru na několik hodin, hrát pexeso, malovat, modelovat figurky z plastelíny, stavět ze stavebnice portálový jeřáb, postavit si autodráhu, mít tu domeček s panenkami, pěstovat tu v létě microgreens a rostlinné klíčky v nakličovacích miskách. Altán je také vhodným místem pro zahrádkáře, kteří si tu mohou připravovat substrát a přesazovat pokojové rostliny a jistě byste našli sami další příklady, co pod altány na zahradě podniknout.

Related Posts