I Váš obývací pokoj může získat naprosto unikátní vzhled

Jistě všichni dobře znáte koberečky připevněné na zdech hradů a zámků vyobrazující většinou nejrůznější historické události či různé krále a královny a podobně. Většina z Vás si asi ani neumí představit, že by tyto tak zvané gobelíny viděla na jiném místě než na zdech těchto historických památek, a přesto jsme tu my a nabízíme Vám tento druh dekorace pro Vaše zdi i k Vám domů či do Vaší společnosti nebo pro výzdobu Vašeho hotelu a dalších budov.

tapisére

Tapisérie totiž v dnešní moderní době nemusí zdobit pouze zdi zámků či hradů a také na ní nemusí být vyobrazeny historické výjevy z bitev nebo náboženské výjevy, ale můžete si nechat vytvořit jakoukoliv předlohu, si jen vzpomenete. Jelikož se tkaní tapisérií na zakázku věnujeme již po nějakou dobu, můžeme Vám plně vyjít vstříc ve Vašich přáních a požadavcích.

Nabízíme Vám hned tři různé techniky tkaní tapisérií a je jen na Vás, který druh zvolíte a samozřejmě, jakou si zvolíte předlohu. Nejpoužívanější metodou je přímo ruční tkaní tapisérií, které je nejpřesnější a dokážeme touto technikou dokonale napodobit všechno stínování na předloze. Dále Vám nabízíme ruční tkaní tak zvanou rypsovou technikou a ruční vázání koberců.

Ať už si u nás necháte zhotovit jakoukoliv tapisérii, věřte, že Váš interiér díky tomuto netradičnímu unikátnímu doplňku získá naprosto jiný vzhled. Všude, kde jsou tato umělecká díla instalována, vytváří naprosto jedinečné prostředí. Úplně změní vzhled jakékoliv místnosti. A nemyslete si, tohle umělecké dílo může zdokonalit jak Váš obývací pokoj či třeba ložnici, tak také Vaši kancelář či pracovnu nebo zasedací místnost.

obrázek

Kromě výroby originálních gobelínů se věnujeme také restauraci historických gobelínů na hradech a zámcích a také samozřejmě jejich šetrnému a jemnému čistění.

Related Posts