Jak vypadá zdravé hubnutí?

Jak vypadá zdravé hubnutí?

Zdravé hubnutí v žádném případě neznamená, že budete donekonečna zkoušet různé druhy diet a tím tak své tělo defacto devastovat.

Jen si představte, jak vám by se líbila takováto situace: Jíte tak nějak „normálně“, ale jednou se rozhodnete zhubnout a od druhého následujícího dne se rozhodnete držet hladovku, to abyste zhubnuli. Tělo nedostává žádný příjem potravin a neví, co si s tím má počít, protože je nastavené na udržení života. Jenže nemá z čeho brát. Tak si pro energii sáhne do svalů, aby přežilo. Tím pádem vy možná zhubnete, ale je to na ostří nože, protože vám ubývají svaly, což není správné. A jakmile máte pocit, že jste pár nežádoucích kilogramů shodili (mimo jiné to může být i úbytkem tekutin), tak se zase s chutí najíte. A váš organismus dostává rychlý signál – pozor, přišlo jídlo, okamžitě ho musíme „uklidit“ a schovat pro příští případnou hladovku! A uloží si potravu do tukových zásob, a vy se dostáváte do bludného kruhu. Váha se pohybuje dolů a nahoru.

hubnutí bludný kruh

Jak z tohoto bludného kruhu vystoupit?

Chcete-li hubnout, musíte jíst! Otázkou je co budete jíst. Jestliže nemáte čas na vyvařování a potřebujete rychle připravenou stravu, doporučíme vám fitness jídlo, které je velmi výživné. Obsahuje vše, co váš organismus potřebuje, jeho složení je vyvážené a především obsahuje vysoké procento proteinů, které právě napomáhají k budování svalové hmoty. Jakmile máte dostatečný přísun proteinů, dochází i k samovolnému hubnutí, a to z těch míst, ze kterých to potřebujete – ubývají tukové zásoby. Fitness strava je naprosto plnohodnotnou náhradou jídla a nevyvolává pocity hladu, naopak vyvolává „závislost“, a to v dobrém slova smyslu, protože je chuťově bohatá a dokonale vyvážená!

zdravé hubnutí

Produkty společnosti GOODLY jsou určené pro podporování zdravé funkce organismu, nedevastují vaše tělo, ale směřují ho ke zdraví. GOODLY funguje!

Related Posts